Товару не було в наявності, але відправили наступного дня.
Не вперше вже роблю замовлення на цьому сайті і дуже цим задоволена...
Все на високому рівні.
Дуже дякую продавцю та всій команді сайту 👍👍👍👍👍👍👍👍
Усім бажаючим рекомендую!!!!!!!!!!!!!
Довелося відмовитися від замовлення через сумні обставини. Дякую за швидку відповідь та розуміння.
Як завжди - все супер і товар і обслуговування!
Дякую Вам!