Отличное обслуживание, корм чистый без песка и трухи, хороший срок годности! Всем рекомендую))
Не вперше замовляю, все добре, швидко та якісно. Але цього разу корм поклали у дуже велику коробку, що призвело до занадто високої оплати на НП.
Чудове запашне сіно найкращої якості. Продавець відправив в день замовлення. Дуже рекомендую