120 ₴
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн
Вітаміни та мінерали необхідні тваринам у різні періоди на протягом всього їхнього життя. При вагітності йде будівництво нового життя, потреба у корисних речовинах значно збільшується. Здоров’я потомства і матері в значній мірі залежить від повноцінного харчування. Під час активного росту кошенят потрібен спеціальний комплекс вітамінів та мінералів. Це запорука здоров’я на все життя. Якщо тварина не отримує повноцінний раціон, його треба збагачувати вітамінами та мінералами. Це допоможе запобігти багатьом проблемам зі здоров’ям тварин, пов’язаних з дефіцитом вітамінів та мінералів. У міжсезоння відбувається зміна температурного режиму та світлового дня, в цей час організм тварини запасає вітаміни на тривалий період. Під час линяння, формування та зростання нової шерсті потребує колосальної кількості вітамінів та мінералів. Відновлення ослабленого організму тварини після хвороби потребує його комплексної підтримки. Для підвищення якості життя тварин у похилому віці важливо підтримувати нормальну роботу внутрішніх органів, серцево-судинної та опорно-рухової систем, тому їм додатково потрібні вітаміни та мінерали.
Давати тваринам з 2-х місячного віку.
Біоритм розділений на дві формули (2 прийоми на день) - «Ранок» і «Вечір», які розроблені з урахуванням біологічної потреби організму тварини, а також відповідно до рекомендацій по роздільному і спільному прийому корисних речовин.
Ранкова таблетка чинить підтримуючу дію на центральну нервову систему, виявляє адаптогенні властивості та підвищує опірність організму до дії несприятливих факторів, поліпшує обмінні процеси, збільшує рівень гемоглобіну в крові. Допомагає тварини відновити сили, додає тонусу організму і забезпечує необхідними нутрієнтами, підвищує імунітет, підтримує нормальне функціонування органів, тканин і клітин.
Родіола рожева, що входить до ранкової таблетки чинить тонізуючу дію, сприяє нормалізації обміну речовин, покращує функції печінки, наднирників, щитоподібної залози, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів (переохолодження, перегрівання, кисневе голодування, різні стреси).
Глід підсилює кровопостачання серця і головного мозку, знижує рівень холестерину в крові, зміцнює м’язи серця, стінки судин і капілярів, покращує роботу серцевого м'яза й нормалізує ритм серцевої діяльності та артеріальний тиск. Глід поєднує в собі антибактеріальну, протипухлинну, протизапальну, гепатопротекторну, судинорозширювальну, заспокійливі властивості, стимулює вироблення колагену організмом, регулює вироблення жовчі, тим самим сприяє нормальній роботі шлунково-кишкового тракту.
Солодка надає стимулюючу і тонізуючу дії, допомагає відновити сили, зміцнити захисні функції організму. Чинить спазмолітичну, антигістамінну, противірусну, гепатопротекторну і антиоксидантну дії, сприяє регуляції водно-сольового обміну в організмі.
Сосни хвоя має противірусну, антисептичну, загальнозміцнювальну властивості,
Являє собою багате джерело вітамінів (особливо вітаміну С), флавоноїдів, пікногенола, містить макро- і мікроелементи, фітогормони, фітонциди, бактерицидні, бактеріостатичні і імуномодулюючі речовини. Хвоя має бактеріостатичні властивості, перешкоджає утворенню і сприяє розчиненню солей в нирках і суглобах, їх активному виведенню з організму, зменшує запалення суглобів, сприяє підвищенню імунітету та зміцненню вен, зменшує набряклість тканин, відновлює пружність і циркуляцію крові по венозних судинах. Завдяки антиоксидантному ефекту, хвоя сприяє захисту від пошкоджень мембран клітин, лізосом, мітохондрій, надаючи в цілому цитозахисний ефект, стимулює кровотворення, підвищує рівень гемоглобіну, позитивно впливає на ліпідний обмін, нормалізує рівень холестерину.
Шипшина, за рахунок високого вмісту аскорбінової кислоти і вітамінів групи B, має антисклеротичну, протизапальну, антиоксидантну, загальнозміцнювальну дії, активізує вироблення ферментів, допомагає відновити баланс мікрофлори кишечника, нормалізує окисно-відновні процеси.
Ехінацея бере участь у процесі утворення крові, запобігає старінню клітин, забезпечує профілактику появи пухлин, активізує синтез інтерферонів, покращуючи роботу імунної системи, посилює захист печінки, покращує регенерацію пошкоджених тканин, стимулює формування кісткового матеріалу, нігтів, зубів.
Нагідки мають виражену протизапальну, бактерицидну, противірусну, антимикотичну, ранозагоювальну, спазмолітичну властивості, покращують процеси регенерації, стимулють секреторну активність травних органів, виявляють седативну і антиаритмічну дії, мають протипухлинний ефект.
Вечірня таблетка виявляє загальнозміцнюючу дію, нормалізує емоційний стан тварин, стабілізує кров’яний тиск, позитивно впливає на стан кровоносних судин і таким чином здійснює профілактику порушень з боку серцево-судинної системи, сприяє відновленню тканин і органів, поповнює організм необхідними речовинами.
Валеріана має седативний ефект, сприяє зниженню артеріального тиску і покращує діяльність серцево-судинної системи, стимулює роботу залоз шлунково-кишкового тракту, чинить протизапальну та протимікробну дії. Покращує коронарний кровообіг, зменшує стрес і втому організму, стимулює травлення.
Собача кропива посилює процес гальмування або знижує процес збудження у центральній нервовій системі, має спазмолітичні і гіпотензивні властивості, уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень, нормалізує травлення.
Лавр допомагає очищати організм, виводити токсини та знімати набряки, нормалізує артеріальний тиск, сприяє поліпшенню травлення, підвищує імунітет, бореться з злоякісними утвореннями, чинить антибактеріальний та протигрибковий ефекти, позитивно впливає на роботу серцево-судинної та нервової систем.
Ромашка знімає спазми, прискорює регенерацію, зупиняє процеси гниття і бродіння у кишечнику, стимулює травлення, має протизапальну, противірусну та дезінфекуючу властивості.
Хміль чинить позитивний вплив на процеси метаболізму в організмі, сприяє регуляції мінерального, жирового та водно-сольового обмінів. Також надає антиоксидантну та антиаритмічну дії, зміцнює організм.
Берези листя мають протизапальну, тонізуючу, детоксикаційні, гепатопротективні, антиоксидантну, протимікробну, перешкоджають солевідкладенню в суглобах, нормализують мінеральний обмін.
Квасолі стулки покращують обмін речовин, забезпечують підтримання водно-сольового балансу, нормалізують рівень глюкози в крові, зміцнюють стінки судин, регулюють їх еластичность, стимулюють імунітет, прискорюють процеси регенерації. Сприяють зменшенню концентрації холестерину в крові, що запобігає появі атеросклеротичних бляшок та зниженню і нормалізації рівня артеріального тиску.
Спориш поліпшує функціональний стан шлунково-кишкового тракту, обволікає слизові оболонки і захищає їх від подразнювальних чинників, при цьому нормалізує процес всмоктування у кишечнику, запобігає утворенню сечових каменів, покращує обмін речовин, відновлює водно-сольовий баланс. Має загальнозміцнювальну, репаративну, антимікробну, протизапальну, антитоксичну властивості.
Череда має протизапальній, антимікробний, протиалергійний та заспокійливий ефекти, покращує травлення, нормалізує обмін речовин, знижує артеріальний тиск, зміцнює організм.
Лепеха стимулює метаболізм, нормалізує процеси травлення і вироблення секреторних рідин, позитивно впливає на тонус і здатність організму протистояти інфекційним і вірусним захворюванням, негативному впливу навколишнього середовища; усуває запалення, чинить бактеріостатичний ефект.
Брусниці листя мають протизапальну, антиоксидантну, протимікробну властивості, є ефективним засобом профілактики авітамінозу, зміцнюють організм і активізують імунітет, сприяють стимуляції слизових оболонок, завдяки чому нормалізується секреторна функція.
Верби кора стимулює травлення, запобігає тромбоутворенню, нормалізує роботу імунної системи, чинить протизапальну, протиревматичну, протинабрякову, спазмолітичну, антиоксидантну дії.
Властивості шипшини та сосни хвої дивитися вище.
Склад
Рослинні компоненти, 12 вітамінів, 11 мінералів, таурин, L-карнітин, допоміжні речовини.
Перша таблетка («Ранок») містить:
родіоли рожевої кореневища та корені (Rhodiolae roseae rhizomata еt radices); глоду квітки (Crataegi flores); солодки корені (Glycyrrhizae radices); сосни хвоя (Pini folium); шипшини плоди (Rosae fructus); ехінацеї пурпурової кореневища та корені (Echinaceae purpureae rhizomata еt radices); нагідок квітки (Calendulae flores).
Друга таблетка («Вечір») містить:
валеріани кореневища з коренями (Valerianae rhizomata еt radices); собачої кропиви трава (Leonuri herba); лавра листя (Lauri folium), ромашки квітки (Сhamomīllaе flores), хмелю шишки (Lupuli strobili), берези листя (Betulae foliа), квасолі стулки плодів (Phaseoli valvae fructum), шипшини плоди (Rosae fructus), споришу трава (Polygoni avicularis herba), череди трава (Bidentis herba), лепехи кореневища (Calami rhizomata), сосни хвоя (Pini folium), брусниці листя (Vitis idaeae folia), верби білої кора (Salicis alba cortex).
Дозування
По одній таблетці 2 рази у день. У першій половині дня давати таблетку з жовтого пакетика, у другій половині дня – таблетку з пакетика блакитного кольору.
Курс прийому – 15 днів, потім перерва 6 – 7 днів. Потім можна продовжити застосування засобу.
Застереження
Не застосовувати при підвищеній чутливості тварини до компонентів засобу.
Застосовувати засіб вагітним та лактуючим тваринам під наглядом лікаря ветеринарної медицини.
Зберігання
В оригінальному пакуванні виробника у сухому, темному, добре вентильованому приміщенні за температури від 2 °С до 20 °С.
Термін придатності
18 місяців.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Словенія |
Основні | |
Виробник | Modes |
Користувальницькі характеристики | |
Вигляд тварин | Кішка |
Тварина | Коти/кішки |