700 ₴
630 ₴
Stefanplast Horizon 1 — сучасна переноска для котів і собак вагою до 6 кг, розроблена у співпраці з ветеринарними спеціалістами. Вона створена для комфортного, спокійного та безпечного транспортування улюбленця під час поїздок, візитів до ветеринара та щоденного використання.
Часткове бокове закриття допомагає зменшити кількість зовнішніх подразників, а вентиляційні отвори у верхній частині забезпечують правильну циркуляцію повітря. Пластикові дверцята зручно інтегровані в конструкцію, ергономічна ручка з антишумовим фіксатором зменшує вібрації, а заокруглені кліпси забезпечують тихе відкриття та закриття.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stefanplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Транспортна клітка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 320 мм |