Переноска дуже класна! Щоб зібрати потрібні фізичні зусилля на чипляння защіпок. Є запах пластику, але всі пишуть що після суток на балконі його не стане. Брав різних кольорів бо кішок декілька. Переноска міцна та об'ємна. Кішки задоволені! 😻
Переноска дуже класна! Щоб зібрати потрібні фізичні зусилля на чипляння защіпок. Є запах пластику, але всі пишуть що після суток на балконі його не стане. Брав різних кольорів бо кішок декілька. Переноска міцна та об'ємна. Кішки задоволені! 😻